Evleriniz ve iş yerlerinizde yaşanan tüm su tesisatı sıkıntılarını gidermek için kurulduğumuz günden bu zamana büyük bir çaba ile çalışmaya devam ediyoruz. Bodrum merkezli firmamız, 7 gün 4 saat Bodrum’daki bütün mahallelere kesintisiz olarak tesisat desteği sunmaktadır. Başta tesisat kurulumu olmak üzere, tesisat tamiri, havuz bakım ve onarım, bahçe sulama, tesisat bakımı, gider açma, tıkanıklık açma, konusunda uzman olan firmamız, sektörde yavaş yavaş bir numaralı olma yolunda da ilerlemektedir.

Bodrum Sıhhi Tesisat olarak sizlere şu hizmetleri vermekteyiz:

Su kaçacağı ve su arızası tespiti,
Su tıkanıklıklarını açma,
Boruların temizliği ve yıllık bakımları,
Kanalizasyon kirlilikleri ve tıkanıklıkları,
Pis su ve temiz su tesisatlarının kurulumu,
Tuvalet tıkanıklıkları,
Boruları yenileme ve değiştirme,
Hidrofor tesisatı kurulumu ve bakımı,
Otomatik bahçe sulama,

Havuz bakım ve onarımları,

Bildiğiniz gibi su hayattır ve su tesisatı hepimiz için oldukça önemlidir. Her türlü temizliğimizi su kullanarak yaparız ve bu nedenle tesisatımızın da hem sağlam hem de hijyenik olması gerekmektedir. Çünkü her ne kadar temizlik için su kullansak da, su tesisatımız temiz olmadığı sürece hastalıkları kapma ihtimalimiz de yüksektir. Bodrum Sıhhi Tesisat olarak bu konuyu asla gözden çıkarmadan tüm işlemlerimizi hijyenik bir biçimde yapmaya özen gösteriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz tüm tesisat çalışmaları sırasında insan ve çevre sağlığına özellikle dikkat ediyoruz.

BODRUM’DA KALİTELİ HİZMET
Kurulduğumuz günden bu zamana kadar Bodrum’da yer alan tüm müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çabalıyoruz. Profesyonel ve alanında uzman ekibimiz, kaliteli malzemeleriz ve dört dörtlük ekipmanımız ile sizlere su tesisatı konusunda her türlü soruna çözüm önerisi getiriyoruz. 7 gün 24 saat hizmet veren mobil gezici araçlarımız sayesinde saat kaç olursa olsun bizi arayarak problemi gidermek için destek almanız mümkün. Uygun fiyatlarımız sayesinde bu zamana kadar sektörde en çok tercih edilen firmalar arasına girdik. Güvenilirlik ve kaliteli iş düsturu ile hareket ederek müşterilerimizin her türlü problemini kısa sürede kaliteli bir biçimde çözdük. Bundan sonra da aynı politika ile çalışmaya devam edecek ve Bodrum’daki tüm vatandaşlarımıza dört dörtlük hizmet sunacağız.

Eğer sizlerin de tesisat konusunda desteğe ihtiyacı varsa, sizlere bir telefon kadar uzaktayız. Bir telefonunuzla hemen bulunduğunuz bölgeye gelerek su tesisatınız hakkında bakım, kurulum ve tamirat desteği veriyoruz. Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet almak istiyorsanız mutlaka Bodrum Sıhhi Tesisat firmamız ile iletişime geçmelisiniz.

www.bodrumsihhitesisat.com olarak firmamız tesisat sektöründe yıllardır bulunmakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Yılların verdiği tecrübe ve son teknoloji aletlerini kullanarak en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmaktadır.

Su Kaçağı, Klozet Tıkanıklıkları , Küvet Tıkanıklıkları , Lavabo Tıkanıklıkları , Kombi Tesisatları , Petek Tesisatları gibi hizmetleri vermekteyiz. Hizmetlerimiz bölümünden verdiğimiz hizmetlere ayrıntılı bakabilirsiniz.

Bodrum’un tüm bölgelerine servis desteğimiz vardır.